TAURON 1. LIGA: BKS Visła Proline Bydgoszcz - Mickiewicz Kluczbork. Transmisja i stream online

Siatkówka
TAURON 1. LIGA: BKS Visła Proline Bydgoszcz - Mickiewicz Kluczbork. Transmisja i stream online
fot. Garbaczewska Photography

BKS Visła Proline Bydgoszcz i Mickiewicz Kluczbork zmierzą się w meczu piątej kolejki Tauron 1. Ligi. Bydgoszczanie sezon rozpoczęli od dwóch zwycięstw, mając apetyty na jak najszybszy powrót do siatkarskiej ekstraklasy. Transmisja meczu BKS Visła Proline Bydgoszcz - Mickiewicz Kluczbork na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

Sezon Tauron 1. Ligi wystartował dopiero trzy tygodnie temu, ale rozgrywki zaplecza PlusLigi już kilkukrotnie udowodniły swoim sympatykom, że nie tylko siatkarska ekstraklasa obfituje w spore emocje, niespodziewane zwycięstwa i sensacyjne porażki. Wydaje się, że BKS Visła Proline Bydgoszcz dotychczas zgodnie z planem, co najlepiej potwierdzają dwa zwycięstwa na start rozgrywek: BBTS Bielsko-Biała (3:2) oraz SMS Spała (0:3). Co prawda pewne zwycięstwo nad beniaminkiem ze Spały nie robi dużego wrażenia, tak triumf nad jednym z faworytów do awansu do PlusLigi daje jasny sygnał, że bydgoszczanie maja apetyty na powrót na plusligową mapy Polski. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Tauron 1. Liga siatkarzy: Zmiana na stanowisku drugiego trenera Chemeko-System Gwardii Wrocław

 

Bilans 2:1 nie jest wymarzonym wynikiem z jakim chciał rozpocząć sezon Mickiewicz Kluczbork. Podopieczni trenera Mariusza Łysiaka mają na swoim koncie zaledwie 2 punkty w trzech dotychczas rozegranych spotkaniach: SMS Spała (0:3), Lechia Tomaszów Mazowiecki (3:2) i AZS AGH Kraków (0:3). Czy goście są w stanie sprawić niespodziankę w tym meczu? Czy wypożyczony z PGE Skry Bełchatów Przemysław Kupka, uznawany za jeden z największych talentów polskiej siatkówki, jest w stanie poprowadzić swoją drużynę do drugiego zwycięstwa w tym sezonie? 

 

Transmisja meczu Visła Proline Bydgoszcz - Mickiewicz Kluczbork na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek o 16:45.

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie