TAURON 1. LIGA: Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała. Transmisja i stream online

Siatkówka
TAURON 1. LIGA: Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała. Transmisja i stream online
fot. Exact Systems Norwid Częstochowa
Czy drużyna prowadzona przez Piotra Gruszkę sprawi niespodziankę w starciu z BBTS-em Bielsko-Biała?

Siatkarze Exact Systems Norwid Częstochowa w 5. kolejce TAURON 1. LIGI staną przed trudnym zadaniem powstrzymania BBTS-u Bielsko Biała. Ekipa prowadzona przez Piotra Gruszkę udowodniła w ostatnim meczu, że potrafi postawić się spadkowiczowi z PlusLigi. Czy zespół spod Jasnej Góry utrze nosa faworytom sobotniej konfrontacji? Transmisja meczu Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

Częstochowian na inaugurację rozgrywek spotkał zimny prysznic. Niespodziewanie przegrali u siebie w czterech setach z Olimpią Sulęcin. Niepowodzenie w pierwszej rundzie gier odbili sobie w następnych dwóch meczach, wygrywając we własnej hali z Krispolem Września (3:1) i beniaminkiem rozgrywek Legią Warszawa (3:2).


Tie-break rozegrali również w Będzinie, ale tym razem górą w tym starciu był spadkowicz z PlusLigi. Przed piątą kolejką rozgrywek podopieczni Gruszki z sześcioma punktami na koncie zajmują siódmą lokatę.

 

ZOBACZ TAKŻE: Grał w ZAKSIE, teraz trafił do Jastrzębskiego Węgla! Zaskakujący transfer mistrzów Polski!


Dwie pozycje wyżej jest natomiast BBTS Bielsko-Biała, który sezon 2021/2022 rozpoczął od triumfu 3:1 nad SMS-em PZPS Spała. Z kolei sześć dni później, siatkarze Harry'ego Brokkinga po znakomitym widowisku w Bydgoszczy, musieli uznać wyższość gospodarzy (2:3). Szczęście uśmiechnęło się do nich w następnej kolejce, w której stoczyli zaciętą potyczkę z Chemeko-System Gwardią Wrocław. Ostatecznie zachowali więcej zimnej krwi w końcówce czwartego seta (30:28) i cały mecz zakończyli zwycięstwem 3:1.


Czy i tym razem siatkarze BBTS-u zejdą z parkietu w roli zwycięzców? Z pewnością zawodnicy Gruszki tak łatwo nie wywieszą białej flagi.


Transmisja meczu Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Bielsko Biala na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek o 16:45.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie