PlusLiga: Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W trzeciej kolejce PlusLigi, Trefl Gdańsk zmierzy się z Cuprum Lubin. Przed obiema drużynami to kolejna okazja na zdobycie pierwszego zwycięstwa w sezonie. Relacja i wynik na żywo z meczu Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin na Polsatsport.pl.

Dwa mecze... i dwie porażki. Trefl Gdańsk to zespół, który ma w składzie takich zawodników jak: Mariusz Wlazły, Lukas Kampa czy Bartłomiej Lipiński, nie może mówić o tym, że początek sezonu jest dla nich satysfakcjonujący. Zarówno Aluron CMC Warta Zawiercie jak i GKS Katowice to drużyny ze środka tabeli, z którymi gospodarze powinni nawiązać bardziej wyrównana walkę, a w konsekwencji może i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tak się jednak nie stało, ale potencjału tej drużynie na pewno nie brakuje, ale postawa w dwóch pierwszych kolejkach  na pewno nie zadowala. 

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Plan transmisji niedzielnych meczów - 16.10

 

Podobnie sytuacja przedstawia się w Lubinie. Lubinianie tego spotkania nie mogą zaliczyć do tych  z serii "łatwych". Setki km drogi, trudny teren w Gdańsku i wypakowana kibicami Ergo Arena, będą z pewnością dodatkowym motorem napędowym dla gospodarzy. Czy goście będą w stanie sprawić niespodziankę w tym meczu? Jak zaprezentują się obie ekipy? Własna hala będzie przewagą dla gdańszczan?

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin na Polsatsport.pl. Początek od godziny 17:30

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie