Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W czwartej kolejce Tauron Ligi Grot Budowlani Łódź zmierzy się z drużyną IŁ Capital Legionovia Legionowo. Który zespół okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo na Polsatsport.pl.

Po dobrym starcie sezonu i zwycięstwie nad ekipą Jokera Świecie, siatkarki z Łodzi popadły w lekki kryzys. Przegrały z #VolleyWrocław i Grupa Azoty Chemikiem Police. Przez to mają na swoim koncie cztery punkty i znajdują się na szóstym miejscu w tabeli. Podopieczne Jakuba Głuszaka mają nadzieję, na powrót do formy z pierwszej kolejki i triumf w nadchodzącym meczu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza porażka Radomki, z beniaminkiem z Opola

 

Legionovia ma za sobą dwa zwycięstwa. Najpierw zawodniczki z Legionowa okazały się lepsze do ekipy #VolleyWrocław, a później po wyrównanej walce pokonały Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. W swoim ostatnim starciu mierzyły się z drużyną UNI Opole. W tym przypadku musiały uznać wyższość przeciwniczek. 

 

Ostatnie spotkanie tych dwóch zespołów zakończyło się zwycięstwem ekipy z Łodzi. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo na Polsatsport.pl. Początek od godziny 17:00.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie