25:0! Niesamowity wynik w meczu młodych siatkarzy Jastrzębskiego Węgla

W meczu śląskiej II ligi młodzików Akademia Talentów pokonała MOSM Tychy II 2:0.

W meczu śląskiej II ligi młodzików drużyna Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla pokonała MOSM Tychy II 2:0. To, co zwraca szczególną uwagę, to wynik pierwszego seta, wygranego do zera!

Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla zmierzyła się z MOSM Tychy II, pewnie zwyciężając 2:0. Z pozoru wszystko wygląda normalnie - jedna z drużyn jest lepsza, pokonując drugą bez żadnego problemu.

Jeśli jednak przyjrzymy się z bliska, to zauważymy, że jastrzębianie wygrali 25:0 i 25:7. Klub postanowił pochwalić się niebywałym osiągnięciem swoich młodych siatkarzy w mediach społecznościowych.

"W partii tej jako pierwsi zagrywali tyszanie i przegrali tę akcję. Następnie w pole serwisowe powędrował Mikołaj Żyrek i - za sprawą dobrej gry całego zespołu - zagrywał już do końca seta. 24 razy. Drugi set zakończył się wygraną naszej drużyny do 7" - relacjonowano.