Czy Czesław Michniewicz zostanie w Legii Warszawa? "Sytuacja jest dynamiczna"

Piłka nożna
Czy Czesław Michniewicz zostanie w Legii Warszawa? "Sytuacja jest dynamiczna"
fot. PAP
Czy Czesław Michniewicz zostanie w Legii Warszawa?

Legia Warszawa przegrała w hicie PKO BP Ekstraklasy z Lechem Poznań. Drużyna ze stolicy nie ma za sobą najlepszego startu w polskiej lidze, natomiast dobrze radzi sobie w europejskich pucharach. Czy to wystarczy, by Czesław Michniewicz pozostał za sterami mistrza Polski?

Włodarze warszawskiego klubu zabrali głos w sprawie pozycji obecnego szkoleniowca "Wojskowych" w klubie.

 

- Widzimy, co się dzieje. Że gramy słabo, i to nie tylko z Lechem, bo od dłuższego czasu. Sytuacja jest dynamiczna, ale nie na tyle, by robić jakieś nerwowe ruchy, czyli zmieniać trenera na trzy dni meczem z Napoli - powiedzieli, cytowani przez portal "Sport.pl", zarządcy warszawskiego zespołu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Lech Poznań może świętować. To więcej niż zwycięstwo

 

Zatem pewne jest, że Michniewicz nie straci swojej posady przed spotkaniem z drużyną spod Wezuwiusza w fazie grupowej Ligi Europy.

 

O obecnej sytuacji Legii w programie "Cafe Futbol" wypowiedział się Jerzy Engel.

 

- Głównym priorytetem Legii w tym momencie jest utrzymanie się w europejskich pucharach. Robi to bardzo dobrze. Sześć punktów na tym etapie rozgrywek jest super. Jest to dopływ gotówki, której klub potrzebował. Tego do końca nie rozumieją kibice. Oni chcą mieć zespół świetnie grający zarówno w Europie, jak i w PKO BP Ekstraklasie. Teraz się tego nie dało pogodzić. Dopiero uczymy się, jak należy przygotować sobie kadrę, by być mocny na obu polach - powiedział były selekcjoner reprezentacji Polski.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie