Hiszpański sąd wydał decyzję. Lucas Hernandez trafi do więzienia!

Piłka nożna
Hiszpański sąd wydał decyzję. Lucas Hernandez trafi do więzienia!
fot. PAP
Lucas Hernandez ma stawić się w jednym z więzień w celu odbycia 6-miesięcznej kary pozbawienia wolności.

Wyższy Sąd Wspólnoty Autonomicznej Madrytu (TSJM) wydał w poniedziałek decyzję nakazującą obrońcy Bayernu Monachium Lucasowi Hernandezowi stawić się w hiszpańskiej stolicy w jednym z więzień w celu odbycia 6-miesięcznej kary pozbawienia wolności.

Według stołecznego dziennika “La Razon” piłkarz reprezentacji Francji, posiadający również obywatelstwo Hiszpanii, pojawił się w poniedziałek rano w madryckim sądzie, aby wysłuchać jego decyzji.

 

TSJM nakazał Hernandezowi stawić się w jednym z madryckich zakładów karnych do 28 października, aby odbyć zasądzoną mu 6-miesięczną karę więzienia. Adwokaci piłkarza złożyli już odwołanie od tej decyzji.

 

ZOBACZ TAKŻE: Lucas Hernandez ma trafić do więzienia!

 

W środę Sąd Karny i Administracyjny (AN) w Madrycie orzekł karę 6 miesięcy więzienia w wybranym areszcie dla Hernandeza za złamanie zakazu zbliżania się do swojej żony Amelii Ossa Llorente.

 

W lutym 2017 r. grający wówczas w Atletico Madryt Hernandez pokłócił się na jednej ze stołecznych ulic ze swoją partnerką. W trakcie kłótni doszło do szarpaniny pomiędzy Ossa Llorente i Hernandezem. W rezultacie zdarzenia sąd zakazał obojgu zbliżania się do siebie.

 

Niebawem para zignorowała sądowy werdykt pobierając się, a następnie udając na miesiąc miodowy, za co w czerwcu 2017 r. została zatrzymana w Madrycie.

PN, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie