PlusLiga: Szalona obrona libero Ślepska Malow Suwałki! (WIDEO)

Siatkarskie rozgrywki ligowe w Polsce z każda kolejka przynoszą coraz więcej emocji. W meczu Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn również ich nie zabrakło. W jednej z akcji niesamowitą obroną popisał się libero gospodarzy.

Trzecia kolejka PlusLigi już za nami. Działo się dużo, a tabela krajowych rozgrywek zaczyna się powoli kształtować. W niedzielnym spotkaniu rozgrywanym w Suwałkach, w którym mierzył się miejscowy Ślepsk z zespołem Indykpolu AZS Olsztyn, emocji również nie zabrakło. Dwa sety rozgrywane na przewagi, ale nie zacięte końcówki przykuły największą uwagę kibiców oraz ekspertów komentujących to starcie.

Na początku drugiego seta, dokładnie przy stanie 8:7 dla gospodarzy, niesamowitą obrona popisał się libero Ślepska Malow Suwałki Mateusz Czunkiewicz. Siatkarz w pogoni za piłką przeskoczył bandy i podbił piłkę, pozwalając później swoim kolegom z drużyny na przebicie jej na druga stronę. Dzięki pojedynczemu blokowi Piotra Łukasika na lewej stronie, w ostateczności punkt zdobyli podopieczni trenera Andrzeja Kowala.