Polsat Boxing Night 11: Kewin Gibas zmierzy się z Dawidem Romańskim

Sporty walki
Polsat Boxing Night 11: Kewin Gibas zmierzy się z Dawidem Romańskim
Fot. materiały prasowe
Polsat Boxing Night 11: Kewin Gibas zmierzy się z Dawidem Romańskim.

Kewin Gibas (2-0, 1 KO) wystąpi na Polsat Boxing Night 11. Utalentowany podopieczny Grzegorza Proksy stoczy bój z zawodnikiem MMA Dawidem Romańskim (0-0), dla którego będzie to debiut w zawodowym boksie.

Dla Gibasa będzie to trzeci występ na zawodowstwie. Pięściarz z Gilowic w debiucie na Polsat Boxing Promotions 1 pokonał Islama Mayrasultanova jednogłośną decyzją sędziów. Półtora miesiąca później wystąpił na drugiej edycji wydarzenia. W Węgierskiej Górce pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie Kamila Zychiewicza. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Ruszyła sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 w Arenie Gliwice

 

Dobry występ na PBP zaowocował otrzymaniem szansy na Polsat Boxing Night. Tym razem rywalem utalentowanego zawodnika będzie Dawid Romański. 26-latek ma na swoim koncie pięć walk w MMA. Obecnie legitymuje się bilansem czterech zwycięstw i jednej porażki w tej formule. Ponadto w przeszłości toczył również pojedynki kick-boxerskie. Natomiast w boksie jak dotąd nie walczył. 

 

Gala Polsat Boxing Night 11 odbędzie się 22 października w Gliwicach. Walką wieczoru będzie starcie pomiędzy Nikodemem Jeżewskim a Samuelem Kadje. 

 

Sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Night 11 w serwisie eBilet.pl ---> TUTAJ

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie