Koloseum przed galą KSW 64: Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Koloseum przed galą KSW 64: Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć Koloseum przed galą KSW 64?

KSW 64, UFC 267 i odwołanie gali Polsat Boxing Night 11 - to będą główne tematy najnowszego wydania magazynu sportów walki Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport, na Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl.

W najbliższy weekend dojdzie do gali KSW 64, podczas której Sebastian Przybysz postara się obronić mistrzowskie trofeum w walce wieczoru. Wcześniej do klatki wyjdą natomiast Mariusz Pudzianowski i Bombardier, którzy będą gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Pawła Wyrobka w czwartkowym Koloseum.

 

Jeśli chodzi o część poświęconą MMA, eksperci przedyskutują również zbliżającą się wielkimi krokami galę UFC 267, podczas której w walce wieczoru Jan Błachowicz zmierzy się z Gloverem Teixeirą w pojedynku o pas kategorii półciężkiej. W akcji zobaczymy również Marcina Tyburę czy Michała Oleksiejczuka.

 

Z kolei w części bokserskiej Przemysław Saleta i Fiodor Łapin porozmawiają o odwołanej gali Polsat Boxing Night 11. Prowadzący połączą się również z Nikodemem Jeżewskim, który miał być bohaterem walki wieczoru PBN 11.

Transmisja Koloseum od godziny 20.15 w Polsacie Sport, na Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie