Drugie Mistrzostwa MMA Polska odbędą się w Gliwicach. Ruszyły zapisy!

Sporty walki
Drugie Mistrzostwa MMA Polska odbędą się w Gliwicach. Ruszyły zapisy!
fot. materiały prasowe
Drugie Mistrzostwa MMA Polska odbędą się w Gliwicach. Ruszyły zapisy!

Drugi turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się 30 października. Na wydarzenie zaprasza miasto Gliwice.

Turniej zostanie zorganizowany w małej hali Areny Gliwice przy ul. Akademickiej 50.

 

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w mistrzostwach mogą się już rejestrować na stronie poprzez formularz zgłoszeniowy.

 

Data zakończenia zapisów: 23 października 2021.

Opłata startowa: 100 zł

 

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

 

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody" https://mmapolska.org/zawody.php

 

Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki.

 

Sponsorami Mistrzostwa MMA Polska są: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, KGHM Polska Miedź S.A., Lexus Warszawa Wola, Studio 306, Kostka Transporte i Pitbull West Coast.

 

Stowarzyszenie MMA Polska jest pierwszą w Polsce organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja, Stowarzyszenie jest zrzeszone w strukturach światowego związku - International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Organizacja łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

Mistrzostwa MMA Polska 2021: Zapowiedź

 

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie