Kiedy Matty Cash może zadebiutować w reprezentacji Polski? Sensacyjne informacje

Piłka nożna
Kiedy Matty Cash może zadebiutować w reprezentacji Polski? Sensacyjne informacje
fot. PAP
Matty Cash jeszcze w tym roku może zadebiutować w reprezentacji Polski.

Tego się nikt nie spodziewał! Jak podaje dziennikarz Piotr Koźmiński, Matty Cash może już w listopadzie zadebiutować w reprezentacji Polski! Piłkarz Aston Villi ma lada moment spotkać się w tej sprawie z selekcjonerem naszej kadry Paulo Sousą.

Według Koźmińskiego, Sousa pojawi się na meczu Arsenalu z Aston Villą w najbliższy piątek, aby zobaczyć na żywo grę Casha. Następnie dojdzie do spotkania obu panów.

 

Zobacz także: Reprezentacja Polski z awansem w rankingu FIFA!

 

Utalentowany zawodnik miałby już w listopadowych starciach przeciwko Andorze (12.11) oraz Węgrom (15.11) pojawić się na boisku z orzełkiem na piersi. To o tyle sensacyjne doniesienia, że mówiło się o marcowych barażach o awans na przyszłoroczny mundial. Cash, jeżeli tylko dostanie polski paszport, będzie mógł zadebiutować znacznie wcześniej.

 

Cash mógłby wystąpić w reprezentacji Polski zwłaszcza w starciu z Andorą. Przeciwnik nie należy bowiem do najmocniejszych, a dodatkowo pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartek będą Jan Bednarek oraz Tymoteusz Puchacz. To zatem doskonała okazja, aby 24-latek wdrożył się w szeregi kadry.

 

Urodzony w 1997 roku zawodnik Cash to angielski piłkarz polskiego pochodzenia występujący na pozycji obrońcy. Od 2020 roku gra w Aston Villi.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie