Artur Szpilka tajną bronią Bombardiera?! Wyjątkowy trening Senegalczyka (WIDEO)

Sporty walki
Artur Szpilka tajną bronią Bombardiera?! Wyjątkowy trening Senegalczyka (WIDEO)
fot. YouTube
Bombardier trenował z Arturem Szpilką.

Serigne Ousmane Dia, znany bardziej jako Bombardier, wykorzystuje wszelakie możliwości, aby jak najlepiej przygotować się do sobotniej walki na KSW 64 z Mariuszem Pudzianowskim. Senegalczyk trenował niedawno z... Arturem Szpilką.

Kibice MMA w całej Polsce czekają na ten pojedynek! Mowa o starciu "Pudziana" z Bombardierem, do którego dojdzie już 23 października w Łodzi podczas gali KSW 64. Obaj wojownicy mieli spotkać się już kilka miesięcy temu, ale wówczas na przeszkodzie stanęły problemy zdrowotne potężnego Senegalczyka.

 

Zobacz także: Bombardier zaprasza Mariusza Pudzianowskiego do Senegalu (WIDEO)

 

Teraz jednak nie powinno być już żadnych problemów, aby doszło do wielce pasjonującego boju. Faworytem jest Pudzianowski, mający niezaprzeczalnie większe doświadczenie w MMA od swojego adwersarza. Ten jednak zamierza sprawić niespodziankę, przygotowując się m.in. pod okiem Artura Szpilki.

 

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak Bombardier ćwiczy elementy bokserskie z polskim pięściarzem. Nie od dziś wiadomo, że największym atutem Senegalczyka są zapasy - sport, z którego się wywodzi. W pozostałych aspektach mieszanych sztuk walki czarnoskóry wojownik ma jednak duże braki, które próbuje nadrobić właśnie poprzez treningi ze Szpilką.

 

Czy to wystarczy, aby pokonać "Pudziana"? Jeżeli tak się stanie, wówczas będzie można rzec, że tajną bronią Bombardiera był właśnie Szpilka.

 

 

Transmisja gali KSW 64 w systemie PPV.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie