EBL: PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
EBL: PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport

Która drużyna wygra swój czwarty mecz w obecnym sezonie Energa Basket Ligi? Transmisja meczu PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

W ostatniej kolejce zespół trenera Marka Łukomskiego, mimo słabszego początku, pokonał ostatecznie Asseco Arkę Gdynia dość pewnie - 79:64. HydroTruck z kolei nie poradził sobie przed własną publicznością z GTK Gliwice. Ekipa z Radomia jest pod pewnym względem fenomenem tego sezonu - wygrała trzy mecze, wszystkie… na wyjeździe!

 

Erick Neal kontra Anthony Ireland - to może być najważniejsze starcie tego spotkania! Obaj potrafią zdobywać mnóstwo punktów, ale też mogą uruchamiać w ataku kolegów z zespołu. Mogą też w pojedynkę przesądzić o losach spotkania w kluczowych momentach. Sporo może zależeć również od innych graczy występujących jako rozgrywający, przede wszystkim od Tomasza Śniega i Pawła Dzierżaka.

 

Pod koszami Jonas Zohore sprawdzi możliwości dobrze blokującego Filipa Kraljevicia (średnio 2,4 bloku na mecz). Sporo pracy czeka też na Kacpra Młynarskiego, który zmierzy się z Michaelem Moorem. Ciekawe także, czy tym razem na parkiecie zobaczymy A.J. Englisha, czyli najlepszego strzelca obecnego sezonu Energa Basket Ligi (średnio 21,9 punktu w każdym spotkaniu).

 

Transmisja meczu PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go. Początek o godz. 17:30.

MC, plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie