KSW 64: Ceremonia ważenia. Transmisja TV oraz online

Sporty walki
KSW 64: Ceremonia ważenia. Transmisja TV oraz online
fot. Polsat Sport
Na gali KSW 64 pojawi się m.in. Mariusz Pudzianowski.

Już w najbliższą sobotę czekają nas gigantyczne emocje związane z galą KSW 64! Tradycyjnie przed daniem głównym, czeka nas ceremonia ważenia, której transmisja w piątek w Polsacie Sport Fight oraz na Polsatsport.pl.

Na Gali KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie spotka się wiele gwiazd MMA. Podczas wydarzenia rękawice skrzyżują legendy KSW: dwukrotny mistrz świata w senegalskich zapasach Serigne Ousmane „Bombardier" Dia (2-0, 2 KO) i pięciokrotny zdobywca tytułu „Najsilniejszego człowieka świata" Mariusz „Pudzian” Pudzianowski (15-7, 10 KO). Panowie zmierzą się w kategorii superciężkiej.

 

Walką wieczoru będzie równie emocjonujące mistrzowskie starcie o pas w kategorii koguciej: charyzmatyczny Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO) zmierzy się z młodym Brazylijczykiem Bruno Augusto „Gafanhoto" dos Santosem (10-2, 1 KO).

 

Jedną z równie ciekawe zapowiadających się walk będzie spotkanie słynącego z szybkich nokautów chorwackiego zawodnika Filipa Pejicia (15-5-2, 10 KO) z podwójnym mistrzem FEN oraz Babilon MMA Danielem Rutkowskim (12-2, 6 KO). W okrągłej klatce spotkają się także dwaj niepokonani dotąd zawodnicy młodego pokolenia Patryk Kaczmarczyk (7-0, 1 KO) i Robert Ruchała (5-0).

 

Zobacz także: Mariusz Pudzianowski przed KSW 64: W pogotowiu czeka zawodnik rezerwowy

 

Na KSW 64 w kategorii półśredniej pochodzący z Rosji Shamil „Cichy Zabójca” Musaev (14-0, 8 KO), który wygrał przed czasem aż 10 pojedynków, z czego 8 w wyniku nokautu, podejmie znanego z umiejętności zapaśniczych Michała "Zgniatacza" Pietrzaka (10-4, 3 KO).

 

W Atlas Arenie dojdzie do spotkania dwóch zawodniczek pochodzących z Łodzi: Karoliny Owczarz (4-1) oraz Sylwii Juśkiewicz (9-6). Obie Panie mają już na swoim koncie kilka zwycięstw. Zmierzą się w limicie umownym do 56 kilogramów.

 

Po pierwszej w karierze porażce w KSW do klatki powróci Cezary "Polish TANK" Kęsik (12-1, 9 KO). Jego przeciwnikiem będzie były uczestnik reality show „Tylko Jeden" Marcin „Krakus” Krakowiak (11-3, 5 KO). Kolejną pozycją na karcie walk jest pojedynek pomiędzy Albertem „Dzikiem” Odzimkowskim (11-5, 3 KO) i Jasonem Radcliffe’em (16-8, 10 KO).

 

Galę KSW 64 otworzy starcie dwóch zawodników debiutujących w klatce: reprezentant klubu MMA Krosno Adam Tomasik (5-0, 2 KO) podejmie pochodzącego z Paryża Oumara Sy (4-0, 2 KO).

 

Podczas wydarzenia dojdzie także do pierwszego spotkania niekwestionowanej legendy KSW Mameda Khalidova (35-7-2, 15 KO) z mistrzem kategorii półśredniej Roberto Soldiciem (19-3, 16 KO). Fani poznają wówczas termin długo oczekiwanego spotkania gwiazd organizacji MMA.

 

Karta walk:

 

Sebastian Przybysz vs Bruno Augusto dos Santos - walka wieczoru, o pas w wadze koguciej
Mariusz Pudzianowski vs Serigne Ousmane "Bombardier" Dia
Daniel Rutkowski vs Filip Pejić
Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk
Michał Pietrzak vs Szamil Musajew
Karolina Owczarz vs Sylwia Juśkiewicz
Cezary Kęsik vs Marcin Krakowiak
Albert Odzimkowski vs Jason Radcliffe
Adam Tomasik vs Oumar Sy

 

Ceremonia ważenia przed galą KSW 64 o godz. 18:00 w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie