Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia - Apklan Resovia. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W 14. kolejce Fortuna 1 Ligi Arka Gdynia podejmie Apklan Resovię. Który zespół zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Relacja i wynik na żywo meczu Arka Gdynia - Apklan Resovia na Polsatsport.pl.

Arka przed sobotnim meczem plasuje się na siódmej pozycji tabeli Fortuna 1 Ligi z dorobkiem dwudziestu punktów. Gdynianie z reguły dobrze punktują, lecz cyklicznie co dwa, trzy mecze nastaje moment, w którym przytrafia im się mecz przegrany. Staje się to powoli regułą.

 

W ostatnim meczu ulegli ŁKS w Łodzi, więc chronologicznie, najbliższy mecz z Apklanem powinni skończyć z trzema punktami, dzięki którym Arka mogłaby wrócić na jedno z miejsc nominowanych barażami.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fortuna 1 Liga. Trener Widzewa przed derbami Łodzi: Nie możemy się doczekać

 

Rzeszowianie zajmują jedenastą pozycję z piętnastoma "oczkami" na koncie. Dotychczas wygrywali w czterech, remisowali w trzech i przegrywali w sześciu meczach.

 

W tamtym sezonie oba zespoły mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Pierwszy mecz w Rzeszowie zakończył się zwycięstwem gości 2:1, którzy kilka miesięcy później powtórzyli ten wyczyn, znów wygrywając u siebie - tym razem 1:0.

 

Relacja i wynik meczu Arka Gdynia - Apklan Resovia od godziny 15:00 na Polsatsport.pl.

MS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie