KSW 64: Robert Ruchała pokonał Patryka Kaczmarczyka w walce niepokonanych talentów (WIDEO)

Sporty walki

Robert Ruchała (6-0, 3 Sub) pokonał Patryka Kaczmarczyka (7-1, 1 KO, Sub) przez jednogłośną decyzją sędziów podczas gali KSW 64. Zawodnik z Radomia stracił tym samym "0" w rekordzie.

Po blisko minucie Ruchała znalazł się w parterze, kontrolując rywala z góry. W kolejnych minutach rundy obraz pojedynku się nie zmienił - Ruchała przeważał i pewnie wygrał premierowe starcie.

Drugą rundę od agresywnych ataków w stójce zaczął zawodnik z Radomia. Po dwóch minutach Ruchała przechwycił nogę rywala i po raz kolejny skutecznie go obalił. Na ostatnie kilkadziesiąt sekund walka wróciła do stójki - to starcie było znacznie bardziej wyrównane od pierwszego.

Po 30 sekundach decydującego starcia... Kaczmarczyk obalił Ruchałę, jednak walka utrzymała się w tej płaszczyźnie zaledwie chwilę. Kaczmarczyk konsekwentnie kopał swojego rywala, a Ruchała nie zdołał go tym razem obalić. O wyniku pojedynku zdecydowali sędziowie, którzy wskazali jednogłośny triumf Ruchały.

Robert Ruchała (6-0, 3 Sub) pokonał Patryka Kaczmarczyka (7-1, 1 KO, Sub) przez jednogłośną decyzją sędziów