KSW 64: Sylwia Juśkiewicz rozbiła Karolinę Owczarz (WIDEO)

Sporty walki
KSW 64: Sylwia Juśkiewicz rozbiła Karolinę Owczarz (WIDEO)
fot. Polsat Sport
KSW 64: Sylwia Juśkiewicz rozbiła Karolinę Owczarz (WIDEO)

Sylwia Juśkiewicz (10-6, 6 KO) pokonała Karolinę Owczarz (4-2, 2 SUB) na gali KSW 64. Wszyscy sędziowie widzieli zwycięstwo "Małej", która odniosła pierwszą wygraną w największej polskiej organizacji MMA.

Od pierwszej sekundy starcie było bardzo taktyczne. Owczarz starała się wykorzystać przewagę warunków, a Juśkiewicz nie potrafiła się do niej zbliżyć. Po blisko czterech minutach ta pierwsza w końcu zaryzykowała, jednak jej obalenie nie doszło do skutku. Ba, Owczarz spędziła ostatnie sekundy na plecach. Juśkiewicz nie chciała wpaść w żadne poddanie, więc spokojnie obijała ją z góry.

Zobacz także: Wyniki gali KSW 64

 

Druga runda zaczęła się bardzo podobnie, tyle że Juśkiewicz po niespełna dwóch minutach trafiła bardzo mocną kombinacją prawy-lewy, posyłając Owczarz na deski. W parterze dokładała kolejne ciosy i wydawało się, że zakończenie pojedynku jest kwestią czasu. Wtedy jednak Juśkiewicz zaatakowała nielegalnym kolanem, po którym sędzia musiał odjąć jej jeden punkt. Walka wróciła do stójki. Tam panowała "Mała", która regularnie rozbijała swoją rywalkę. Owczarz w samej końcówce również straciła jeden punkt.

 

Trzecia runda zaczęła się idealnie dla Juśkiewicz, ponieważ jej rywalka szybko wylądowała na plecach. Owczarz potrafiła jednak wstać, a następnie zepchnąć ją do siatki. Mimo presji nie zadawała jednak ciosów, a Juśkiewicz spokojnie się broniła, by po ostatnim gongu unieść ręce w geście triumfu.

 

I miała rację, bo wszyscy sędziowie punktowali jej wygraną.

 

Wynik walki:

 

Sylwia Juśkiewicz (10-6, 6 KO) pokonała jednogłośnie na punkty Karolinę Owczarz (4-2, 2 SUB) 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie