KSW 64: Pudzianowski - Bombardier. Transmisja PPV. TV i stream online

Sporty walki
KSW 64: Pudzianowski - Bombardier. Transmisja PPV. TV i stream online
fot. KSW
Transmisja KSW 64 w systemie PPV.

W sobotę odbędzie się gala KSW 64, podczas której dojdzie m.in. do walki Mariusza Pudzianowskiego i Bombardiera. Transmisja KSW 64 w systemie PPV. Gdzie i jak obejrzeć galę? Jak zamówić dostęp? Sprawdźcie szczegóły transmisji TV i streamu online KSW 64.

W walce wieczoru KSW 64 po raz pierwszy zaprezentują się przedstawiciele kategorii koguciej. Posiadacz mistrzowskiego pasa Sebastian Przybysz podejmie Bruno Augusto dos Santos. - Myślę, że damy dobrą walkę i zrobimy dobre show - powiedział Przybysz, dla którego będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa.

 

W co-main evencie KSW 64 wystąpią Pudzianowski i Bombardier. Obaj pierwotnie mieli walczyć na gali KSW 59. W ostatniej chwili Senegalczyk wypadł z karty z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego.

 

Między Pudzianem i Bombardierem jest duża różnica, jeśli chodzi o wagę. Podczas ceremonii ważenia ten pierwszy wniósł 117,8 kg. Tymczasem waga jego rywala to aż 148,1 kg! - Nie ma to dla mnie znaczenia. Do klatki wniosę około 118-119 kilogramów. Jest to dla mnie idealna waga do tego, żeby się z nim bić. Potrzebowałem dorzucić kilka kilogramów w porównaniu do poprzedniego pojedynku, żeby zwiększyć siłę. Powinno być dobrze - zauważył Pudzianowski.

 

- Spodziewam się po nim... wszystkiego. Nigdy nie można nikogo lekceważyć do samego końca. Nawet najsłabszy zawodnik może w strachu machnąć ręką i przy takiej wadze może być ciężki nokaut - dodał.

 

W pozostałych walkach zmierzą się Daniel Rutkowski i Filip Peijć, Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk, Michał Pietrzak i Shamil Musaev, Karolina Owczarz i Sylwia Juśkiewicz, Cezary Kęsik i Marcin Krakowiak, Albert Odzimkowski i Jason Radcliffe, Adam Tomasik i Oumar Sky.

KSW 64 w PPV

Abonenci Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) oraz serwisu streamingowego Polsat Box Go (wcześniej IPLA) mogą zamawiać dostęp do gali KSW 64, która odbędzie się w sobotę, 23 października w Łodzi.

KSW 64 w PPV: Cena

Cena realizowanego w systemie pay-per-view (PPV) wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Osobny dostęp można wykupić w serwisie Polsat Box Go, aby otrzymać możliwość śledzenia pojedynków w Smart TV, na komputerze lub urządzeniach mobilnych.

KSW 64 w PPV: Godzina rozpoczęcia

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20:00.

Jak zamówić galę KSW 64 w Polsat Box?

Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanych kanałach dekodera. Zamówienia w Polsat Box (dostęp ten nie obejmuje serwisu Polsat Box Go) można składać na cztery sposoby:

 

• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowej aplikacji iPolsat Box: ipolsatbox.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i kablowej IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej OTT Box na pozycji 333.

 

Abonenci Polsat Box mogą skorzystać z dogodnych form płatności:


• portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
• przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
• e-płatności.

Jak zamówić galę KSW 64 w Polsat Box Go?

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 64 będą mogli obejrzeć na żywo także internauci z Polski za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go - w cenie 40 zł.

 

Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV oraz LG Smart TV.


Płatności będzie można realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą (dla użytkowników zweryfikowanych adresem e-mail), przelewem lub BLIK-iem, w zależności od modelu urządzenia użytkownika. Zakupioną w serwisie Polsat Box Go galę będzie można obejrzeć na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie