TAURON Liga: Pewna wygrana ŁKS Commercecon Łódź

Siatkówka
TAURON Liga: Pewna wygrana ŁKS Commercecon Łódź
fot. PAP
TAURON Liga: Pewna wygrana ŁKS Commercecon Łódź.

ŁKS Commercecon Łódź i Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz rywalizowały w meczu piątej kolejki TAURON Ligi. Pewnie wygrały faworytki, triumfując 3:0.

Spotkanie rozpoczęły łodzianki od prowadzenia 8:5. Uzyskaną przewagę utrzymywały przez dłuższy czas 13:10. W kolejnych akcjach podopieczne Michała Maska podkręciły tempo i powiększyły przewagę do ośmiu oczek 20:12. Zawodniczki z Bydgoszczy miały problem z rozegraniem skutecznej akcji, nie pomagały zmiany jakich dokonywał Piotr Matela. Dopiero w końcówce bydgoszczanki odrobiły część strat 21:16, jednak nie udało im się nawiązać walki z łodziankami, które partię zakończyły wygraną 25:20.

 

Początek drugiej odsłony był wyrównany, z niewielką przewagą gospodyń 8:6. Bydgoszczanki dotrzymywały kroku łodziankom, doprowadziły do remisu 11:11 i przez moment trwała walka punkt za punkt 18:18. Partia rozstrzygnęła się w końcówce, gdzie podopieczne Michała Maska zdobyły dwa punkty z rzędu 20:18. W ostatnich akcjach tę przewagę powiększyły do czterech punktów 25:21.

 

W trzecim - jak się okazało ostatnim - secie po raz kolejny górą okazały się zawodniczki z Łodzi, wygrywając partię do 13 i tym samym spotkanie 3:0.

 

 

ŁKS Commercecon Łódź - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:21, 25:13)

 

ŁKS Commercecon Łódź: Klaudia Alagierska, Martyna Grajber, Veronica Jones-Perry, Joanna Pacak, Roberta Ratzke, Weronika Sobiczewska - Paulina Maj-Erwardt (libero) - Pietra Jukoski, Julita Piasecka, Kamila Witkowska

 

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz: Mariana Alves Cassemiro, Patrycja Balmas, Paulina Bałdyga, Tatjana Bokan, Leticia Hage, Paulina Majkowska - Magdalena Saad (libero) - Kamila Kobus, Magdalena Mazurek, Majka Szczepańska-Pogoda, Zuzanna Szperlak.

BS, tauronliga.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie