Finał Superpucharu Włoch: Trentino - Monza. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

To niedzielne spotkanie zadecyduje o tym, który z czołowych włoskich zespołów cieszył się będzie ze zdobycia Superpucharu kraju. Przed rokiem po zwycięstwo w finale sięgnęli siatkarze Sir Safety Conad Perugii, której barw broni Wilfredo Leon. Relacja i wynik na żywo meczu Itas Trentino - Vero Volley Monza na Polsatsport.pl.

Zaskoczeniem dla niektórych sympatyków siatkówki może być fakt, że z pierwszego meczu półfinałowego, rozgrywanego między drugą a trzecią drużyną ubiegłego sezonu, to właśnie ta, w teorii gorsza, okazała się finalnie lepiej dysponowana. Trentino pewnie pokonało Perugię 3:0 i już w niedzielę zamelduje się w finale.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów pokonała Stal Nysa

 

Jeśli kogoś zdziwił wynik pierwszego półfinału, to cóż powiedzieć o wyniku drugiego? Zapewne w drużynie Lube Civitanova absolutnie nikt nie spodziewał się porażki w turnieju, a na pewno nie w takiej fazie rozgrywek, jak półfinał. Okazało się jednak, że faworyt do wygrania Superpucharu Włoch, musiał obejść się smakiem i uznać wyższość "underdoga" z Monzy, który pokonał Lube 3:1.

 

Trentino mierzyło się z Monzą w ubiegłym sezonie dwukrotnie. Najpierw we własnej hali 3:2 wygrała Monza, następnie to Itas odpłacił się tym samym i pokonał rywala u siebie - również 3:2.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Itas Trentino - Vero Volley Monza na Polsatsport.pl od godziny 16:00.

MS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie