MLS: Gol Kacpra Przybyłki, asysta Patryka Klimali (WIDEO)

Kacper Przybyłko

Kacper Przybyłko zdobył gola dla Philadelphia Union w wygranym 1:0 meczu piłkarskiej ligi Major League Soccer (MLS). To jego 11. trafienie w sezonie.

Polak, który rozegrał całe spotkanie, w 18. minucie gry wykorzystał rzut karny, a później został także ukarany żółtą kartką.

Zespół z Filadelfii z 49 punktami jest drugi w Konferencji Wschodniej, 20 punktów za prowadzącą ekipą New England Revolution, której zawodnikiem jest Adam Buksa.

Szóste miejsce z dorobkiem 43 "oczek" zajmują na Wschodzie piłkarze New York Red Bulls. W sobotę pokonali na wyjeździe Columbus Crew 2:1, a w drugiej połowie rzut karny zmarnował Patryk Klimala. Polak nie trafił w bramkę. Natomiast ponad pół godziny później zanotował swoją 6. asystę w tym sezonie MLS.