Brzęczek, Nawałka i inni. Kto mógłby zostać trenerem Legii Warszawa?

Piłka nożna
Brzęczek, Nawałka i inni. Kto mógłby zostać trenerem Legii Warszawa?
fot. Cyfrasport
Jerzy Brzęczek to jeden z kandydatów na nowego trenera Legii.

Czesław Michniewicz nie jest już trenerem Legii Warszawa. Fatalne wyniki "Wojskowych" w ostatnich tygodniach sprawiły, że doświadczony szkoleniowiec musi pogodzić się z utratą pracy. Kto w dalszej perspektywie może objąć stery mistrzów Polski? Kandydatów do przejęcia posady jest nad wyraz wielu.

Michniewicz zdobył z Legią mistrzostwo Polski, a następnie awansował z warszawskim zespołem do fazy grupowej Ligi Europy. O ile na niwie europejskiej piłkarze ze stolicy potrafili wygrać w Moskwie ze Spartakiem oraz u siebie z Leicester, to nie byli w stanie przenieść dobrych wyników do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Świadczy o tym pozycja tuż nad strefą spadkową.

 

Zobacz także: Czesław Michniewicz nie jest już trenerem Legii Warszawa

 

Ostatnie porażki 0:3 z SSC Napoli i przede wszystkim aż 1:4 z Piastem Gliwice przelały czarę goryczy. Michniewicz nie jest już szkoleniowcem Legii, a drużynę przejął Marek Gołębiewski, który według witryny Legia.net ma poprowadzić pierwszy zespół co najmniej przez zimę. Włodarze klubu chcieliby widzieć w swoich szeregach Marka Papszuna, ale muszą mieć też na oku innych kandydatów. Kto może niedługo przejąć stery mistrzów Polski? Przedstawiamy listę potencjalnych następców Michniewicza!

 

Lista kandydatów na nowego trenera Legii na kolejnych stronach.

Krystian Natoński, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie