Fortuna Puchar Polski: Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań. Relacja i wynik na żywo

W 1/16-finału Fortuna Puchar Polski Olimpia Grudziądz zmierzy się z Lechem Poznań 2. Czy dobrze dysponowani piłkarze z Grudziądza pokonają niżej notowanego przeciwnika? Relacja na żywo z meczu Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań na Polsatsport.pl.

W poprzedniej rundzie drużyna z Grudziądza pokonała o wiele wyżej notowanego rywala, grającego w Ekstraklasie, czyli Warte Poznań (2:0). Olimpia wygrała pięć z sześciu ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach. Jedynie w ostatnim spotkaniu ligowym "Biało-zieloni" stracili punkty po remisie z Polonią środa Wielkopolska (0:0).

Lech Poznań 2 w 1/32-finału Pucharu Polski wyeliminował pierwszoligowca Puszcza Niepołomice (2:1). Dwie bramki w drugiej połowie pozwoliły odrobić straty z pierwszej części spotkania i awansować do kolejnej rundy rozgrywek pucharowych. Wcześniej druga drużyna "Kolejorza" potrzebowała dogrywki, aby wyrzucić z Pucharu swojego ligowego rywala Znicz Pruszków (2:0).

Relacja na żywo meczu Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań na Polsatsport.pl. Początek o godz. 14:00.