Fortuna Puchar Polski: Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Fortuna Puchar Polski: Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport

W 1/16 finału Pucharu Polski Zagłębie Sosnowiec podejmie Piasta Gliwice. Zagłębie jest w bardzo słabej formie i starcie z wyżej notowaną drużyną może być dużym wyzywaniem. Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Zagłębie Sosnowiec wygrało w tym sezonie zaledwie dwa z czternastu spotkań w pierwszej lidze i zajmuje dopiero piętnaste miejsce w tabeli (11pkt.). Jeśli dodamy do tego jedno wygrane spotkanie w pucharze, zobaczymy, że statystyki nie przemawiają za ekipą z Sosnowca. Może ten mecz okaże się szansą na przełamanie dla podopiecznych Artura Skowronka.

 

ZOBACZ TAKŻE: Brytyjskie media o polskim obywatelstwie dla Matty'ego Casha

 

Piast Gliwice po rozbiciu mistrza Polski Legii Warszawa 4:1, zamierza wygrać z teoretycznie słabszym rywalem i awansować do następnej rundy Pucharu Polski. Drużyna z Gliwic nie przegrała już od trzech spotkań i może być ciężkim rywalem dla pierwszoligowca. Możliwe, że w podstawowym składzie dojedzie jednak do zmian, ponieważ piłkarze Waldemara Fornalika w weekend będą mierzyć się z Jagiellonią Białystok, która w tabeli ligowej traci do Piasta tylko jeden punkt.

 

Ostatnie starcie między tymi klubami miało miejsce w 2018 roku. Wtedy rywalizacja zakończyła się remisem. Tym razem na pewno zostanie wyłoniony zwycięzca i uczestnik następnej rundy rozgrywek. 

 

Transmisja meczu Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godz. 17:20.

MP, Polsat sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie