UFC 267: Niespodziewane spotkanie Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą przed galą!

Sporty walki
UFC 267: Niespodziewane spotkanie Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą przed galą!
fot. Polsat Sport

Cały czas się widujemy! Co chwila się przecinamy, jednak nie trzeba nas pilnować, bo nie ma między nami złej krwi - powiedział Jan Błachowicz przed obroną pasa mistrzowskiego w kategorii półciężkiej. Gala UFC 267 w sobotę. Jego rywalem będzie Glover Teixeira.

Dominik Durniat: Do tej pory miałeś sporo obowiązków medialnych. Teraz jesteś główną gwiazdą PPV, na tobie jest oparta ta karta walka. Jesteś w stanie spokojnie to sobie poukładać?

Zobacz także: "UFC 267 to ogromne wydarzenie dla polskiego MMA"

 

Jan Błachowicz: Jest tego znacznie więcej. Dzień jest wypełniony, ale i tak mam czas na wszystko. Nie męczy mnie to. Jest to bardzo fajne, dzięki temu nie muszę siedzieć cały czas w hotelu.

 

Widziałeś już Glovera w hotelu?

 

Cały czas się widujemy! Co chwila się przecinamy, jednak nie trzeba nas pilnować, bo nie ma między nami złej krwi. To nie zmienia faktu, że w sobotę nie będzie uśmieszków. Pięści będą pracować.

 

Słyszałem, że doszło do nietypowego spotkania z Gloverem. Kiedy wyszliście z miejsca, w którym się spotkaliście, mnóstwo osób pytało, co się tam wydarzyło.

 

Przez przypadek znaleźliśmy się razem w toalecie, ale skorzystaliśmy z osobnych pisuarów! Za chwilę zlecieli się ochroniarze, którzy nie wiedzieli, co się stało. My się pośmialiśmy i wyszliśmy.

Jan Błachowicz: Wierzę w swoje zwycięstwo

 

Transmisja gali UFC 267 na sportowych antenach Polsatu.

Dominik Durniat, jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie