Piłkarz Legii Warszawa: Trener nazwał mnie "turystą"

Piłka nożna
Piłkarz Legii Warszawa: Trener nazwał mnie "turystą"
fot. Cyfrasport
Mattias Johansson podczas meczu z Leicester City w Lidze Europy.

Mattias Johansson nie szczędzi gorzkich słów byłemu już trenerowi Legii Warszawa Czesławowi Michniewiczowi. - Doznałem kontuzji, a trener nazwał mnie "turystą" - denerwował się Szwed.

29-letni zawodnik nie znalazł się w kadrze meczowej Legii na niedzielne spotkanie z Piastem Gliwice (1:4). Media informowały, że była to kara za wywoływanie w szatni złej atmosfery. Już przed kilkoma dniami odpierał te zarzuty tłumacząc, że zwyczajnie stał się "kozłem ofiarnym", na którego starano się zrzucić winę za niepowodzenia ekipy.

 

W rozmowie z "Expressen" raz jeszcze zabrał głos, nie szczędząc pod adresem Michniewicza gorzkich słów. Jak czytamy, trener miał go nazywać "turystą", a nawet używać wobec niego przezwiska... "Ikea".

 

- Zawiesił nas, bo jesteśmy obcokrajowcami. Mam na wszystko dowody, prawda wyjdzie na jaw - powiedział zawodnik dodając, że po jego stronie stoi między innymi szefostwo zespołu.

 

- Doznałem kontuzji, a trener nazwał mnie "turystą" - dodawał, odnosząc się do urazu, jakiego nabawił się w tym sezonie i faktu, że z jego powodu nie mógł występować. Co ciekawe, Johansson zapowiedział, że on i pozostali odsunięci piłkarze nie zostawią tak całej sprawy. Co może to oznaczać? Tego nie sprecyzował.

 

Czytaj więcej na Interia.pl.

Interia.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie