PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Cuprum Lubin. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W piątej kolejce PlusLigi Aluron CMC Warta Zawiercie zmierzy się z Cuprum Lubin. Czy gospodarze, którzy dobrze rozpoczęli ten sezon, dołożą kolejne zwycięstwo? Relacja na żywo z meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Cuprum Lubin na Polsatsport.pl.

Aluron CMC Warta Zawiercie, który poprzedni sezon zakończyli na ósmej pozycji, w tym ma apetyty na coś więcej. Zawiercianie już niejednokrotnie pokazali, że nawet w starciu z teoretycznie silniejszymi od siebie, nie można ich lekceważyć. Obecność w składzie takich nazwisk, jak Uros Kovacevic czy Facundo Conte sprawia, że podopieczni trenera Igora Kolakovicia są zespołem, który może sprawić wiele niespodzianek w w tym sezonie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Skorupa: Nikt nas nie traktuje poważnie. Męska siatkówka to zupełnie coś innego

 

Cuprum Lubin startu sezonu 2021/2022 na pewno nie może zaliczyć do udanych. Trzy porażki z rzędu - z PGE Skrą Bełchatów, Projektem Warszawa i Treflem Gdańsk, jasno pokazują, że lubinian czeka jeszcze naprawdę dużo pracy. Wydaje się, że celem na ten sezon jest poprawa pozycji z ubiegłego roku, a może i.. udział w play-offach. Droga do tego jeszcze długa, ale kibice wierzą, że doświadczenie i młodość obecne w drużynie pozwoli osiągać kolejne cele. 

 

Relacja na żywo z meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Cuprum Lubin na Polsatsport.pl. Początek o godz. 17:30. 

PS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie