UFC 267: Konferencja prasowa. Transmisja TV oraz stream online

Sporty walki
UFC 267: Konferencja prasowa. Transmisja TV oraz stream online
fot. PAP
Jan Błachowicz skrzyżuje rękawice ę z Gloverem Teixeirą w walce wieczoru na gali UFC 267.

Oczy wszystkich sympatyków mieszanych sztuk walki zwrócone są na Abu Zabi. To właśnie w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich 30 października odbędzie się gala UFC 267 z udziałem m.in trzech polskich zawodników. W walce wieczoru pasa mistrzowskiego bronić będzie Jan Błachowicz, który zmierzy się z Gloverem Teixeirą. Z kolei dwa dni wcześniej - w czwartek - odbędzie się konferencja prasowa przed tym wydarzeniem. Transmisja w Polsacie Sport News, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

Rozpoczęło się ostatnie odliczanie przez świętem mieszanych sztuk walki. 30 października w Abu Zabi obędzie się numerowana gala UFC. Polscy fani już zacierają ręce, ponieważ pojawi się tam trzech Polaków, na czele z Błachowiczem.


Pojedynek "Cieszyńskiego Księcia" będzie prawdziwą wisienką na torcie, a to dlatego, że skrzyżuje rękawice z Teixeira w walce wieczoru. Faworytem tego starcia jest Polak. Czy potwierdzi to w oktagonie?

 

ZOBACZ TAKŻE: Niespodziewane spotkanie Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą przed galą!


Wcześniej pojawi się w nim Michał Oleksiejczuk, który znalazł się w karcie wstępnej. Jego rywalem będzie niepokonany Shamil Gumzatov. Z kolei w karcie głównej wydarzenia czeka nas pojedynek z udziałem Marcina Tubury, który postara się pokonać Aleksandra Wołkowa.


- Zrobię wszystko, żeby kibice wraz ze mną byli zadowoleni. Mam nadzieję, że będziemy mieli trzy zwycięstwa na koncie - stwierdził 35-latek z Uniejowa.

 


Konferencja prasowa przed galą UFC 267 w Polsacie Sport News, na Polsatsport.pl i Polsat Box Go. Początek o godz. 17:30.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie