PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni. Transmisja TV oraz stream online

Siatkówka
PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni. Transmisja TV oraz stream online
fot. Cyfrasport
Czy zawodnicy Cerrad Enea będą cieszyć się również po meczu w Suwałkach?

W sobotnim meczu siatkarskiej PlusLigi, Trefl Gdańsk podejmie zespół z Nysy. Która z drużyn wyjdzie z tego starcia zwycięsko? Transmisja meczu Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni w Polsacie Sport Extra oraz Polsacie Box Go.

Obie drużyny będą starały się jak najszybciej "uciec" z dołu tabeli. Gospodarze sobotniego meczu zajmują obecnie jedenastą lokatę z dorobkiem trzech oczek. Tyle samo punktów mają, znajdujący się na przedostatniej, trzynastej pozycji, Czarni Radom.

 

ZOBACZ TAKŻE: Aleksandar Atanasijević o powrocie do PlusLigi. "Kurczę, to nie jest dobre rozpoczęcie"

 

Zarówno Ślepsk Malow, jak i Cerrad Enea, mają za sobą jeden mecz wygrany. Suwałczanie wygrali z Luk Lublin 3:0, natomiast goście z Radoma, 3:1 z Treflem Gdańsk.

 

Zespół z Suwałk chciałby jak najszybciej zapomnieć o swoim występie w Lubinie 25 października. Zagrał wówczas bardzo słabo w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i zasłużenie przegrał z Cuprum 0:3.

 

 

By Ślepsk miał realne szanse na korzystny wynik w spotkaniu z Czarnymi, podbudowanymi zwycięstwem 3:1 nad Treflem Gdańsk, wszyscy zawodnicy muszą zagrać na poziomie Bartłomieja Bołądzia, obecnie drugiego najskuteczniejszego gracza PlusLigi.

 

W obu, bezpośrednich starciach tych drużyn, dwukrotnie triumfował Ślepsk Malow Suwałki. Najpierw 3:0 w Radomiu, a w rewanżu na własnym boisku 3:2.

 

Transmisja meczu Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni od godz. 20:30 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Box Go.

MS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie