Rozmowa z nowym trenerem Legii w Cafe Futbol

Piłka nożna
Rozmowa z nowym trenerem Legii w Cafe Futbol
fot. Polsat Sport
Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

W kolejnym wydaniu Cafe Futbol porozmawiamy o zmianie na stanowisku szkoleniowca Legii Warszawa. W programie zobaczymy obszerną rozmowę z nowym trenerem Markiem Gołębiewskim. W studiu gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Jacek Zieliński, Marek Jóźwiak oraz Tomasz Hajto. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W poniedziałek Legia Warszawa postanowiła rozstać się z Czesławem Michniewiczem. W jego miejsce został zatrudniony Gołębiewski, który do tej pory pełnił funkcję trenera rezerw. Za byłym szkoleniowcem Skry Częstochowy jest już debiut na ławce pierwszej drużyny mistrzów Polskich. W Fortuna Pucharze Polski Legia pokonała Świt Skolwin 1:0.

ZOBACZ TAKŻE: Marek Papszun w Legii Warszawa? Wymowne słowa prezesa Rakowa Częstochowa

Z tej okazji kamera Cafe Futbol udała się do Legia Training Centre, by porozmawiać z nowym trenerem warszawian. Jak dowiedział się o propozycji? Kto jest jego trenerskim idolem oraz co zamierza zmienić w zespole mistrzów Polski? Na te pytania poznamy odpowiedź w specjalnej rozmowie z Markiem Gołębiewskim.

W programie posłuchamy również o przeszłości nowego trenera Legii. Szymon Zaworski odwiedził Escolę Warszawa, gdzie Gołębiewski spędził osiem lat, zbierając doświadczenie w zawodzie. Jak go wspominają oraz czym wyróżniał się w tamtym okresie? O to wszystko podpytał nasz reporter.

W programie także specjalna rozmowa Bożydara Iwanowa z Filipem Jagiełlo oraz Jakuba Łabojko. Młodzi zawodnicy reprezentujący barwy Brescii opowiedzieli, jak przebiega ich życie na Półwyspie Apenińskim.

W programie nie zabraknie gości. W studiu wraz z Przemysławem Iwańczykiem obecni będą byli piłkarze Legii Warszawa Marek Jóźwiak i Jacek Zieliński oraz nasz stały ekspert Tomasz Hajto.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie