TAURON 1. Liga: Chemeko-System Gwardia Wrocław - KKS Mickiewicz Kluczbork. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
TAURON 1. Liga: Chemeko-System Gwardia Wrocław - KKS Mickiewicz Kluczbork. Transmisja na Polsatsport.pl
Fot. PAP
Mickiewicz Kluczbork zagra na wyjeździe z Gwardią Wrocław.

Chemeko-System Gwardia Wrocław i KKS Mickiewicz Kluczbork zmierzą się w meczu 7. kolejki TAURON 1. Ligi. Faworytem są wrocławianie, którzy muszą szukać punktów po słabym początku sezonu. Transmisja meczu Chemeko-System Gwardia Wrocław - KKS Mickiewicz Kluczbork o godz. 18:00 na Polsatsport.pl oraz serwisie w Polsat Box Go.

Czas na kolejne emocje w TAURON 1. Lidze! Już w niedzielę o godz. 18:00 we wrocławskiej hali Orbita miejscowa Gwardia podejmie Mickiewicz Kluczbork. Oba zespoły mają odmienne cele w tym sezonie, ale tabela nie potwierdza tej tezy. Gospodarze, którzy celowali w tym roku w awans zajmują dopiero 10. miejsce z czterema porażkami na koncie. W składzie wrocławskiej ekipy występują znani z plusligowych boisk Lukas Tichacek i Grzegorz Bociek, co tym bardziej potęguje rozczarowanie aktualnymi wynikami tej ekipy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarska niedziela na sportowych antenach Polsatu! Plan transmisji


KKS Mickiewicz Kluczbork z kolei celuje w utrzymanie i jak na razie nie może narzekać na swoją sytuację. Na pięć spotkań drużyna z Kluczborka wygrała dwa mecze, a skład jest oparty głównie na młodych i utalentowanych zawodnikach. W Mickiewiczu występują m.in. Jakub Czerwiński oraz Przemysław Kupka z rocznika 2001, a za rozegranie odpowiada zeszłoroczny zmiennik Benjamina Toniuttiego w ZAKSIE - Rafał Prokopczuk.


Kto wygra w niedzielę we Wrocławiu? Czy doświadczona Gwardia pokona młody i ambitny skład Mickiewicza? Przekonamy się już wieczorem.


Transmisja meczu Chemeko-System Gwardia Wrocław - KKS Mickiewicz Kluczbork o godz. 18:00 na Polsatsport.pl oraz serwisie w Polsat Box Go.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie