UFC 267: Kiedy powtórki walki Jana Błachowicza?

Sporty walki
UFC 267: Kiedy powtórki walki Jana Błachowicza?
fot. Polsat Sport
Jan Błachowicz przegrał w Abu Zabi z Brazylijczykiem Gloverem Teixeirą i stracił mistrzowski pas w wadze półciężkiej.

Gala UFC 267 przeszła do historii. Jan Błachowicz przegrał w Abu Zabi z Brazylijczykiem Gloverem Teixeirą i stracił mistrzowski pas w wadze półciężkiej. Błachowicz przegrał przez poddanie w drugiej rundzie. Zobaczcie, gdzie i kiedy obejrzeć powtórki gali.

Brazylijczyk, który w czwartek skończył 42 lata, już na początku pojedynku sprowadził młodszego o cztery lata Polaka do parteru. Teixeira kontrolował sytuację w tej pozycji i wygrał pierwszą rundę.

 

ZOBACZ TAKŻE: Niespodzianka! Jan Błachowicz przegrał z Gloverem Teixeirą (WIEDO)

 

W następnej odsłonie dość długo trwała wymiana ciosów w oktagonie. Polak wyprowadzał ich więcej, ale mocniejszy zadał rywal. W pewnym momencie Teixeira znów obalił Błachowicza, zapiął tzw. duszenie zza pleców i wkrótce potem Polak "odklepał", co oznaczało porażkę.

 

Obecny bilans walk Teixeiry to 33 zwycięstwa i siedem porażek. Od 2019 roku może się pochwalić serią sześciu wygranych, z czego pięć pojedynków rozstrzygnął przed czasem.

 

Błachowicz (28-9) w Ultimate Fighting Championship występuje od 2014 roku. 27 września 2020 na gali UFC 253, również w Abu Zabi, zdobył wakujący tytuł mistrza federacji UFC. Pokonał wówczas Amerykanina Dominicka Reyesa przez TKO w drugiej rundzie. 6 marca tego roku na gali UFC w Las Vegas Polak obronił pas, wygrywając jednogłośnie na punkty z Nigeryjczykiem Israelem Adesanyą.

 

Powtórki gali UFC 267:

 

Niedziela:

 

6:00 - Polsat Sport

22:55 - Polsat Sport

 

Poniedziałek:

 

23:00 - Polsat Sport

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie