MŚ w tenisie stołowym: Pięcioro Polaków wystąpi w Houston

Inne
MŚ w tenisie stołowym: Pięcioro Polaków wystąpi w Houston
fot. Cyfrasport
Natalia Partyka

Natalia Bajor, Natalia Partyka, Anna Węgrzyn, Jakub Dyjas i Marek Badowski wystartują w indywidualnych mistrzostwach świata w tenisie stołowym, które odbędą się w dniach 23-29 listopada w Houston. Skład reprezentacji podał w poniedziałek PZTS.

Biało-Czerwoni mieli do dyspozycji pięć miejsc na te zawody - trzy dla kobiet i dwa dla mężczyzn - co wynikało z rankingu światowego.

 

"Cała kadra narodowa wylatuje do Houston już 16 listopada. Wcześniej wrocławianki Natalia Bajor i Anna Węgrzyn wezmą udział w Memoriale Zygmunta Sutkowskiego, zaś Anna Węgrzyn wystąpi także w mistrzostwach Europy U-21. Natomiast Jakub Dyjas i Marek Badowski zagrają w dniach 5–7 listopada w Champions League" – poinformował dyrektor sportowy PZTS Stefan Dryszel.

 

W Teksasie Polacy wystąpią w singlu, deblu i mikście.

 

"W grze podwójnej zgłoszeni są: Natalia Bajor i Natalia Partyka oraz wicemistrzowie Europy Jakub Dyjas z Belgiem Cedricem Nuytinckiem. W grze mieszanej rywalizować będą następujące nasze pary: Marek Badowski/Natalia Bajor i Jakub Dyjas/Natalia Partyka" – dodał Dryszel, cytowany na stronie internetowej PZTS.

KN, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie