Sergio Aguero wypadł z gry na trzy miesiące

Sergio Aguero wypada z gry na trzy miesiące.

Sergio Aguero będzie pauzował przez najbliższe trzy miesiące - poinformowała Barcelona. To kolejna długa przerwa w grze Argentyńczyka, odkąd dołączył do ekipy ze stolicy Katalonii.

Przypomnijmy - Aguero w ostatnim meczu Barcelony przeciwko Alaves 1:1 opuścił boisko jeszcze przed przerwą. Wszystko ze względu na fakt, że poczuł ból w klatce piersiowej i zawroty głowy. Zawodnik został przewieziony do szpitala.

Hiszpańskie media informowały wówczas, że w przypadku Aguero można mówić o arytmii serca. Jak się okazało, argentyński napastnik przeszedł komplet badań, po których podjęto decyzję, że przez najbliższe trzy miesiące będzie pauzował. W tym czasie klub będzie monitorował stan jego zdrowia i wówczas okaże się, kiedy i czy będzie mógł wrócić do gry.

Odkąd Aguero dołączył do Barcelony na zasadzie wolnego transferu z Manchesteru City, rozegrał w barwach nowego klubu zaledwie pięć spotkań, łącznie przebywając na boisku przez 165 minut. Strzelił w tym czasie jednego gola.