Liga Mistrzów: Cristiano Ronaldo uratował punkt Manchesterowi United

Cristiano Ronaldo z kolejnym golem w Lidze Mistrzów.

Atalanta Bergamo zremisowała z Manchesterem United we wtorkowym hicie Ligi Mistrzów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 po golu Cristiano Ronaldo w doliczonym czasie gry.

Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla gospodarzy. Już w 12. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Josipa Ilicicia. W kolejnych minutach Atalanta dążyła do strzelenia kolejnego gola, a goście - do wyrównania. Ostatecznie do przerwy sztuka ta udała się "Czerwonym Diabłom". W doliczonym czasie gry składną akcję Manchesteru wykończył Cristiano Ronaldo, wykorzystując asystę swojego rodaka Bruno Fernandesa.

Po przerwie Włosi wrócili na prowadzenie za sprawą trafienia Duvana Zapata. Kolumbijczyk w swoim stylu przedarł się w polu karnym i pokonał golkipera gości w 58. minucie. Goście dążyli do wyrównania i dopięli swego - w doliczonym czasie gry po raz drugi na listę strzelców wpisał się Ronaldo, który - jak się okazało - ustalił wynik meczu.

Atalanta Bergamo - Manchester United 2:2 (1:1)
Bramki: Ilicic 12, Zapata 58 - Ronaldo 46, 91