Liga Mistrzów: Manchester City - Club Brugge. Relacja i wynik na żywo

Po przegranej w lidze drużyna Pepa Guardioli z pewnością będzie będzie chciała zdobyć trzy punkty w Lidze Mistrzów. City podejmie mistrza Belgii Club Brugge. Czy "The Cityzens" uda się zwyciężyć w tym starciu. Relacja i wynik na żywo z meczu Manchester City - Club Brugge na Polsatsport.pl.

Piłkarze z Etihad Stadium przegrali swój ostatni ligowy mecz z Crystal Palace 0:2. Było to drugie spotkanie z rzędu, w którym City nie udało się wygrać. Wcześniej odpadli z Pucharu Ligi Angielskiej z West Hamem United po serii rzutów karnych. Ostatnie spotkanie "The Cityzens" w Lidze Mistrzów zakończyło się wysokim zwycięstwem ekipy z Manchesteru 5:1. Z dobrej strony w tamtym starciu pokazał się Riyad Mahrez, który ustrzelił dublet. Imponujące wejście w drugiej połowie zaliczył młodziutki Cole Palmer, który pojawił się na boisku w 64. minucie, a już trzy minuty później świętował swoje premierowe trafienie w Lidze Mistrzów.

Klub z Brugii rozpoczął rywalizację w tej edycji Ligi Mistrzów od dwóch imponujących wyników. Najpierw zremisowali 1:1 z naszpikowanym gwiazdami Paris Saint-Germain, a następnie pokonali RB Lipsk na wyjeździe 2:1. Jednak w ostatniej kolejce przegrana 1:5 sprawiła, że entuzjazm sympatyków Brugii jest nieco bardziej stonowany. Bardzo dobrze w europejskich rozgrywkach prezentuje się Hans Vanaken, który ma już na swoim koncie trzy bramki i asystę w trzech meczach. To na jego dobrą dyspozycję będą liczyli kibice mistrza Belgii.

Ostatnia porażka z Manchesterem City (1:5) była dopiero drugą porażką Club Brugge w tym sezonie. Wcześniej pokonać Brugię udało się jedynie KAA Gent, który wygrał 6:1 w rozgrywkach ligowych. Czy będziemy mieli okazję oglądać kolejny dobry występ zawodników Philippa Clementa, a może City pokona drużynę z Belgii po raz drugi?

Relacja i wynik na żywo z meczu Manchester City - Club Brugge na Polsatsport.pl. Początek o godz. 21:00.