ATP w Paryżu: Hubert Hurkacz - Dominik Koepfer. Relacja i wynik na żywo

Rywalem Huberta Hurkacza podczas rywalizacji na turnieju ATP w Paryżu będzie Dominik Koepfer. Czy Polakowi uda się awansować do kolejnej rundy? Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Dominik Koepfer na Polsatsport.pl.

Przeciwnikiem Hurkacza w jego pierwszym meczu na kortach w stolicy Francji był Tommy Paul. Polski tenisista szybko wyszedł na pięciogemowe prowadzenie. Wydawało się, że los seta jest już rozstrzygnięty. Mimo tego Amerykaninowi udało się doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie partia zakończyła się zwycięstwem Polaka. Drugi set był bardzo wyrównany. O wyniku tej części starcia musiał zadecydować tie-break, w którym lepszy okazał się Hurkacz.

Koepfer ma już za sobą dwa pojedynki w Paryżu. W pierwszej rundzie pokonał Andy'ego Murraya. Jego następnym rywalem był rozstawiony z numerem dziewiątym Felix Auger-Aliassime. Niemiec wygrał to spotkanie, nie tracąc ani jednego seta.

Zwycięzca meczu Hurkacz - Koepfer w następnej rundzie stanie naprzeciwko triumfatora pary Alexei Popyrin - James Duckworth.

Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Dominik Koepfer na Polsatsport.pl. Początek od godziny 11:00.