ATP w Paryżu: Hubert Hurkacz - James Duckworth. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz - James Duckworth?

Rywalem Huberta Hurkacza w ćwierćfinale turnieju ATP w Paryżu będzie James Duckworth. Jeżeli Polakowi uda się zwyciężyć, to zapewni sobie miejsce w rywalizacji Nitto ATP Finals w Turynie. Transmisja meczu Hurkacz - Duckworth w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

W poprzedniej rundzie turnieju na kortach w stolicy Francji polski tenisista stanął naprzeciwko Dominika Koepfera. Hurkacz przegrał pierwszego seta, ale później wygrał dwie partie, zapewniając sobie miejsce w ćwierćfinale. Wcześniej znajdujący się na dziesiątym miejscu w rankingu ATP zawodnik mierzył się z Tommym Paulem. Po wyrównanej walce Polakowi udało się zwyciężyć, nie tracąc ani jednego seta.

Duckworth ma za sobą już trzy triumfy podczas tegorocznej rywalizacji w Paryżu. Jego rywalami byli: Roberto Bautista-Agut, Lorenzo Musetti oraz Alexei Popyrin. Na papierze nadchodzące starcie będzie dla niego najbardziej wymagające. Warto bowiem przypomnieć, że Hurkacz na francuskim turnieju rozstawiony jest z numerem siódmym.

Jeżeli Polak odniesie zwycięstwo w tym meczu, to zapewni sobie udział w prestiżowej rywalizacji Nitto ATP Finals w Turynie.

Transmisja meczu Hurkacz - Duckworth w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godz. 14:00.