Ligue 1: Bramka Przemysława Frankowskiego, Lens rozbiło rywali (WIDEO)

Ligue 1: Bramka Frankowskiego, Lens rozbiło rywali (WIDEO)

Przemysław Frankowski zdobył bramkę dla RC Lens, a jego zespół pokonał u siebie Troyes 4:0 (3:0) w 13. kolejce francuskiej ekstraklasy i jest wiceliderem. To czwarty gol piłkarza reprezentacji Polski w obecnym sezonie ligowym.

26-letni skrzydłowy, uczestnik nedawnych mistrzostw Europy, dołączył do Lens w sierpniu tego roku po dwóch latach w barwach Chicago Fire i w nowym zespole spisuje się bardzo dobrze.

W piątek Frankowski rozegrał cały mecz, a do bramki rywali trafił w 60. minucie, ustalając wynik spotkania. W 77. został zmieniony przez Massadio Haidarę.

W pierwszej połowie bramki dla gospodarzy zdobyli: Arnaud Kalimuendo, Wesley Said i Jonathan Clauss.

Lens z dorobkiem 24 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli. Liderem jest Paris Saint-Germain, które zgromadziło o sześć więcej i w dodatku swój mecz 13. kolejki z Bordeaux rozegra dopiero w sobotę.