Fortuna 1 Liga: Apklan Resovia - Górnik Polkowice. Relacja i wynik na żywo

Apklan Resovia w 16. kolejce Fortuna 1 Ligi zmierzy się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie z Górnikiem Polkowice. Relacja i wynik na żywo z meczu Apklan Resovia - Górnik Polkowice od 18:00 na Polsatsport.pl.

Rzeszowianie w ostatniej kolejce pokonali lidera pierwszoligowych rozgrywek – Widzew Łódź 1:0. Jedyną bramkę w 30. minucie spotkania zdobył Aleksander Komor, który z czterema golami na koncie jest najskuteczniejszym zawodnikiem Apklan Resovii w trwającym sezonie. Podopieczni Dawida Kroczka z 18 punktami zajmują 10 pozycję w ligowej tabeli.

Górnik Polkowice w poprzedniej kolejce zremisował z Łódzkim Klubem Sportowym 1:1. Bramkę na wagę remisu, w 74. minucie spotkania zdobył Kamil Wacławczyk. W tym momencie polkowiczanie musieli już radzić sobie w "10", bo kilka minut wcześniej czerwoną kartką ukarany został piłkarz Górnika Bruno Żołądź. Podopieczni Pawła Barylskiego przed niedzielnym meczem zajmują 17. pozycję w tabeli Fortuna 1 Ligi.

Relacja i wynik na żywo z meczu Apklan Resovia - Górnik Polkowice od 18:00 na Polsatsport.pl.