Marek Gołębiewski bezradny po meczu ze Stalą. "Zagraliśmy katastrofalnie"

Piłka nożna
Marek Gołębiewski bezradny po meczu ze Stalą. "Zagraliśmy katastrofalnie"
Fot. PAP
Marek Gołębiewski bezradny po meczu ze Stalą. "Zagraliśmy katastrofalnie"

Marek Gołębiewski na pomeczowej konferencji prasowej skomentował występ swojego zespołu w starciu z PGE Stalą Mielec. Przypomnijmy, że mistrz Polski przegrał u siebie 1:3 i zapisał na swoje konto kolejną ligową porażkę z rzędu. Szkoleniowiec nie krył rozczarowania postawą swoich podopiecznych.

- Mecz mogę podsumować tak, jak trener Michniewicz dwa tygodnie temu. Przepraszam wszystkich sympatyków i kibiców klubu za to, co musieli oglądać - powiedział. 

 

Trener nawiązał do sytuacji, gdy w podobnym tonie po spotkaniu z Piastem Gliwice wypowiadał się ówczesny szkoleniowiec Legii Czesław Michniewicz. 

 

ZOBACZ TAKŻE: "Wstyd, żenada, kompromitacja". Twitter po porażce Legii Warszawa

 

Co ciekawe, Gołębiewski stwierdził, że piłkarze Stali niczym go nie zaskoczyli. 

 

- Stal Mielec niczym nas nie zaskoczyła. Wiedzieliśmy, że będą grali z kontry i mają dobrze rozpracowane stałe fragmenty. Dwie bramki straciliśmy z kontry, a trzecią po stałym fragmencie gry. Nie ma tu mowy o zaskoczeniu - tłumaczył. 

 

Ponadto zaznaczył, że jego drużyna nie zrobiła żadnego postępu w ostatnim czasie. 

 

- Na szybko nic nie da się zrobić. Nie zrobiliśmy nawet pół kroku do przodu. Trzeba dokonać szeregu zmian, aby wyciągnąć ten klub z kryzysu. Próbowaliśmy przez ostatnie dwa tygodnie zbudować tę drużynę mentalnie, ale to nie zdało egzaminu - wyjaśniał. 

 

Na koniec przeprosił kibiców i stwierdził, że ma diagnozę, co może stać za problemami Legii. 

 

- Nie będę na gorąco podejmował decyzji. Zagraliśmy katastrofalnie. Chcę po prostu przeprosić kibiców. Mam diagnozę, ale jestem bardzo zdenerwowany i nie będę teraz mówił o wszystkim na gorąco. Proszę uszanować moje zdanie.

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie