MLS: Trzecia bramka Niezgody i zwycięstwo Portland Timbers

Jarosław Niezgoda

Jarosław Niezgoda zdobył gola dla Portland Timbers w wygranym meczu z Austin FC 3:0 (2:0) w piłkarskiej Major League Soccer (MLS). To jego trzecia bramka w sezonie.

Niezgoda wpisał się na listę strzelców w 45. minucie. Polski napastnik opuścił boisko w 68. minucie, a zastąpił go Dairon Asprilla.

Zespół z Portland z 55 punktami zajął czwarte miejsce w sezonie zasadniczym Konferencji Zachodniej. W serii play off spotka się z Minnesota United.

Wydarzeniem weekendowych spotkań było 171. trafienie w karierze Chrisa Wondolowskiego z San Jose Earthquakes (1:1 z FC Dallas). To ostatni gol 38-letniego lidera klasyfikacji strzelców wszech czasów MLS, bowiem ogłosił przejście na sportową "emeryturę".