Przemysław Michalczyk nie jest już trenerem siatkarek Ita Tools Stali Mielec

Siatkówka
Przemysław Michalczyk nie jest już trenerem siatkarek Ita Tools Stali Mielec
fot. PAP/Tytus Żmijewski
Trener Przemysław Michalczyk zrezygnował z prowadzenia drużyny Ita Tools Stal Mielec.

Od dwóch spotkań Przemysław Michalczyk nie prowadził zespołu Ita Tools Stal Mielec z przyczyn osobistych. Klub poinformował, że trener ostatecznie zrezygnował z prowadzenia drużyny. Siatkarki z Mielca zajmują drugie miejsce w tabeli 1. ligi.

Michalczyk, który ekipę Stali prowadził od czerwca, nie będzie już szkoleniowcem pierwszej drużyny, pozostanie jednak w klubie w roli opiekuna grup młodzieżowych. Obowiązki pierwszego trenera zespołu będzie pełnił Michał Betleja.

 

Zobacz także: Samoasekuracja głową. Siatkarka zdobyła punkt w niezwykły sposób

 

Drużyna Ita Tools Stal Mielec zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli 1. ligi siatkarek. W siedmiu meczach wywalczyła 19 punktów, ma bilans meczów 6–1. Liderem jest ekipa Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów, która ma 23 punkty, rozegrała jednak o dwa mecze więcej.

 

 

W bezpośrednim starciu obu ekip, rozegranym 23 października, mielczanki przegrały na wyjeździe 2:3. Jak się okazało, był to ostatni mecz, w którym Michalczyk poprowadził Stal. W rywalizacji z Płomieniem Sosnowiec (3:0) i Solną Wieliczka (3:0) drużynę prowadził już Betleja.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie