Dwie czerwone kartki w jednej akcji! Kwolek i M'Baye ukarani (WIDEO)

Dwie czerwone kartki w jednej akcji! Kwolek i M'Baye ukarani.

Bartosz Kwolek i Moustapha M'Baye zostali ukarani czerwonymi kartkami na początku trzeciego seta meczu Stal Nysa - Projekt Warszawa. O co poszło?

Spotkaniu Stali z Projektem od początku towarzyszyły spore emocje. Pierwszego seta na swoją korzyść zapisali gospodarze, z kolei w drugim triumfowali goście. Na starcie trzeciej partii było gorąco - siatkarze Stali sygnalizowali, że Kwolek wpadł w siatkę, a sędzia nie skorzystał z opcji sprawdzenia akcji.

Ostatecznie między zawodnikami i arbitrem wywiązała się gorąca dyskusja, która zakończyła się ukaraniem czerwonymi kartkami Kwolka i M'Baye.

Czerwona kartka oznaczała, że zarówno Stal, jak i Projekt straciły po jednym punkcie. Jak się okazało, mimo wygranej w pierwszym secie, podopieczni Daniela Plińskiego przegrali 1:3 i pozostają na ostatnim miejscu w ligowej tabeli.