Siatkarze reprezentacji Polski bohaterami wyjątkowego kalendarza na 2022 rok

Siatkówka
Siatkarze reprezentacji Polski bohaterami wyjątkowego kalendarza na 2022 rok
fot. Cyfrasport
Siatkarze reprezentacji Polski wsparli charytatywną inicjatywę Fundacji Herosi.

Siatkarze reprezentacji Polski po raz dziesiąty wsparli charytatywną inicjatywę Fundacji Herosi i zostali bohaterami nowej odsłony wyjątkowego kalendarza 2022 na rzecz dzieci walczących z nowotworami. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów nierefundowanej chemioterapii oraz diagnostyki genetycznej dla podopiecznych Fundacji z Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka, gdzie leczą się dzieci z całej Polski.

Dziesiąta edycja charytatywnego kalendarza Fundacji Herosi, jedynego tego typu projektu charytatywnego z udziałem reprezentantów Polski w siatkówce, jest efektem jej wieloletniej współpracy z reprezentacją Polski w siatkówce oraz Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.

 

Zobacz także: Kiedy poznamy nowych selekcjonerów siatkarskich reprezentacji Polski?

 

Przed obiektywem Sylwii Dąbrowy stanęli: Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Michał Kubiak, Fabian Drzyzga, Damian Wojtaszek, Paweł Zatorski, Bartosz Kwolek, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Wilfredo Leon, Dawid Konarski, Grzegorz Łomacz, Tomasz Fornal, Maciej Muzaj, Norbert Huber, Bartosz Bednorz, Marcin Komenda, Bartosz Kurek, Piotr Nowakowski, Jakub Popiwczak, Marcin Janusz, Kamil Semeniuk, Łukasz Kaczmarek i Mateusz Bieniek. Motywem przewodnim kalendarza 2022 są nazwy zawodów. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, zdjęcia do kalendarza po raz drugi odbyły się bez obecności dzieci – dzięki możliwościom technologicznym ich wizerunki zostały wkomponowane w ilustracje w post produkcji.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FUNDACJA HEROSI (@fundacjaherosi)

 

– Kalendarz charytatywny jest jedną z naszych flagowych inicjatyw, którą Fundacja Herosi realizuje rokrocznie już od dekady. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych siatkarzy oraz profesjonalizmowi fotograf Sylwii Dąbrowy - za które jesteśmy ogromnie wdzięczni - udało nam się z sukcesem zorganizować sesję zdjęciową, która odbyła się w pełnym reżimie sanitarnym. Pomimo trudnych okoliczności, tworzeniu kalendarza towarzyszyła wspaniała atmosfera. Mamy nadzieję, że ogrom pozytywnej energii dotrze do wszystkich, którzy poprzez jego zakup, zdecydują się wesprzeć podopiecznych naszej Fundacji – powiedziała Aneta Rostkowska-Rau z Zarządu Fundacji Herosi.

 

Ilustracje do zdjęć Sylwii Dąbrowy wykonała Monika Różanek, a nad składem i retuszem pracowała Katarzyna Dąbek-Chmiel. Sprzedaż kalendarzy odbywa się za pośrednictwem strony Fundacji Herosi.

RM, Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie