PlusLiga: Żółta kartka dla Łukasza Kaczmarka! Sędzia nie miał wątpliwości (WIDEO)

PlusLiga: Żółta kartka dla Łukasza Kaczmarka (WIDEO)

Mecz Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel od samego początku wzbudzał spore emocje - zarówno wśród kibiców, jak i siatkarzy. Po jednym z punktów Łukasz Kaczmarek został ukarany przez sędziego żółtą kartką.

Maciej Twardowski, arbiter główny hitu PlusLigi, ukarał Kaczmarka po punkcie zdobytym na 12:8 przez Norberta Hubera. Atakujący reprezentacji Polski cieszył się z tego faktu zbyt ekspresyjnie czy wręcz prowokująco, co nie spodobało się sędziemu, który pokazał Kaczmarkowi żółtą kartkę.

Łukasz Kaczmarek ukarany przez sędziego żółtą kartką:

Ostatecznie w pierwszym secie górą okazali się gospodarze, triumfując 28:26. Wicemistrzowie Polski wygrali również dwa kolejne sety i całe spotkanie 3:0.