Piotr Zieliński w ogniu krytyki. "Jak można grać takim piłkarzem?"

Zieliński został zmieniony w 62. minucie po tym, jak został sfaulowany przez Adriena Tameze.

Po niespodziewanym remisie Napoli z Hellasem Werona (1:1) piłkarze Luciano Spalletiego znaleźli się w ogniu krytyki. Najgorzej oceniony został Piotr Zieliński. - Jest nieodpowiednim piłkarzem w środku pola. Jak można go wystawić? - powiedział Giuseppe Bruscolotti, legenda zespołu "Azzurich".

Napoli zremisowało 1:1 w niedzielnym meczu Serie A. Zespół gospodarzy grał w przewadze, ponieważ w ekipie z Werony aż dwóch zawodników zobaczyło czerwone kartki. Mimo takiej dominacji neapolitańczycy nie zdołali zdobyć zwycięskiej bramki. To przyczyniło się do sporej krytyki graczy.

Najmocniej oberwało się Zielińskiemu. Polak został zmieniony w 62. minucie po tym, jak został sfaulowany przez Adriena Tameze. Ponad godzina gry pomocnika została mocno skrytykowana przez legendę klubu Bruscolottiego.

- Jak możesz mierzyć się z fizycznymi zawodnikami Hellasu, mając na boisku Zielińskiego? Lepiej było sięgnąć po silniejszych graczy. Zagrałbym Fabianem Ruizem - powiedział w programie "Goal Show".

Warto zaznaczyć, że Fabian Ruiz nie pojechał na zgrupowanie swojej reprezentacji. Oznacza to, że podczas nieobecności Zielińskiego, Hiszpan będzie obecny w klubie. Czy to przyczyni się do zmiany w środku pola Napoli? Odpowiedź poznamy najprędzej 21 listopada, kiedy to drużyna Spalettiego zagra z Interem Mediolan.