EBL: King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
EBL: King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
King Szczecin po trzech meczach wyjazdowych w Energa Basket Lidze, wraca do własnej hali, gdzie podejmie zespół MKS-u Dąbrowa Górnicza.

King Szczecin po trzech meczach wyjazdowych w Energa Basket Lidze, wraca do własnej hali, gdzie podejmie zespół MKS-u Dąbrowa Górnicza. Transmisja meczu King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go.

Zespół trenera Arkadiusza Miłoszewskiego był niepokonany w październiku, ale w poprzednim tygodniu musiał uznać wyższość Asseco Arki Gdynia na wyjeździe. MKS z kolei jest w słabszej formie, a ostatnio wyraźnie przegrał z Grupa Sierleccy Czarnymi Słupsk. Czy teraz zaskoczy przeciwników i przełamie swoją niemoc?

 

ZOBACZ TAKŻE: Co za końcówka Anwilu! Zwycięstwo nad Treflem

 

Jakub Schenk to z pewnością jeden z kluczowych zawodników Kinga - to od niego zależy w dużej mierze poziom gry całego zespołu. Ciekawe jak teraz poradzi sobie przede wszystkim z ofensywnie nastawionym Michaelem Lewisem. Przyjście do Dąbrowy Górniczej Devyna Marble’a, byłego zawodnika klubów NBA, miało odmienić grę tej ekipy. Na razie nie pomogło to w odniesieniu zwycięstwa, ale można spodziewać się, że z meczu na mecz drużyna z Amerykaninem w składzie będzie grała lepiej.

 

Pod koszami to ekipa trenera Jacka Winnickiego może mieć przewagę. Josip Sobin i Milivoje Mijović dobrze się uzupełniają i są w stanie zdobywać sporo punktów z pola trzech sekund. Sporo będzie więc zależało od dyspozycji Djoko Salicia oraz Mateusza Bartosza. Czy Michał Nowakowski okaże się lepszym zawodnikiem od Kacpra Borowskiego na pozycji silnego skrzydłowego?

 

Transmisja meczu King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza w Polsacie Sport News i na Polsat Box Go. Początek od godziny 20:30.

A.J., plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie