El. MŚ 2022: Dania - Wyspy Owcze. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W jednym z piątkowych meczów w ramach kwalifikacji do przyszłorocznego mundialu reprezentacja Danii zmierzy się z Wyspami Owczymi. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Duńczycy to hegemoni grupy F, w której są bezapelacyjnym liderem tabeli z kompletem 24 punktów w ośmiu meczach. Skandynawowie idą jak burza przez te kwalifikacje, o czym świadczy również imponujący bilans bramkowy 27:0!

 

Dania nie straciła zatem jeszcze gola w tej kampanii kwalifikacyjnej i nic nie zanosi się na to, aby ten stan miał ulec zmianie w piątkowy wieczór. Jej rywalem będzie bowiem reprezentacja Wysp Owczych, która znajduje się na piątym, przedostatnim miejscu w grupie z dorobkiem czterech punktów.

 

Zobacz także: El. MŚ 2022: Plan transmisji piątkowych meczów - 12.11

 

Piłkarze z Wysp Owczych zdobyli wszystkie punkty w dwumeczu z najsłabszą w grupie Mołdawią. W ostatnim spotkaniu przegrali ze Szkocją, ale tylko 0:1. Taki sam rezultat odnotowali w domowym starciu z Danią. Wydaje się, że w rewanżu porażka takimi rozmiarami będzie uznana za... sukces.

 

Duńczycy w ostatnim meczu pokonali Austrię 1:0 i mają już zapewniony awans na katarski mundial. Nie zmienia to jednak faktu, że gospodarze postarają się ukończyć kwalifikacje z robiącym wrażenie kompletem zwycięstw.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Dania - Wyspy Owcze od godz. 20:45 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie